Usługi transportowo-dźwigowe na najwyższym poziomie

Profesjonalne Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów – Gąsienicowych, kołowych, samojezdnych

Firma „Eurokran2” działa na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego od wielu lat. Oferujemy profesjonalne usługi dźwigiem. Oferujemy wynajem:

  • Dzwig gąsienicowy
  • Dzwig kołowych
  • Dzwig samojezdnych

Prace dźwigowe w ciasnej zabudowie są realizowane przez nasze małe dźwigi samojezdne. Nasze usługi dźwigowe charakteryzuje się dużą mobilność i zwrotność. Posiadamy dźwigi wiodących producentów (Spierings, Grove, Liebherr, Fuan). Duże dźwigi samojezdne o udźwigu (powyżej 50 ton) sprawdzą się w projektach gdzie ciężki ładunek należy umieścić wysoko na danej konstrukcji.

Potwierdzeniem naszej pozycji jest uzyskanie świadectwa ochronnego na znak towarowy „EUROKRAN 2” oraz otrzymanie w 2013 roku certyfikatów dotyczących systemów zarządzania jakością BS OHSAS 18001:2007 oraz ISO 9000:2008, które to ponownie uzyskaliśmy w grudniu 2015 poszerzając o certyfikat ISO 14001:2004. Jak również przez cały czas działalności powiększany tabor sprzętu. Zapewniamy kompleksową optymalną i niezawodną ofertę w zakresie usług transportowo-dźwigowych.

USŁUGI DŹWIGOWE VOLVO

VOLVO

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

VOLVO GLOBTROTER

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

CIĄGNIKI SIODŁOWE DAF

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

CIĄGNIKI SIODŁOWE SCHMITZ

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

NACZEPA SCHMITZ

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

CIĄGNIKI SIODŁOWE SCANIA

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

NACZEPY KRONE-3

Usługi dźwigowe i wynajem dźwigów

FAYMONVILE

Nasza galeria ostatnich usług dźwigowych

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r(zwanego dalej „Rozporządzenie”) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest A.M. Kran Wind, ul. Granitowa 33, 70-750 Szczecin;
  • A.M. Kran Wind – nie wyznaczyła inspektora ochrony danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Realizację wszystkich powyższych praw można zrealizować poprzez adres mailowy ap@amkranwind.de.
  • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
POLITYKA PRYWATNOŚCI